Obsah,


Obchod

Ruku v ruce s našimi partnery jako mezinárodní společnost

Jsme profesionálové v oblasti fotovoltaiky.


Výstavba elektráren

Nabídka fotovoltaických elektráren na klíč

Pro naše zákazníky nabízíme výstavbu FVE na klíč. Dokážeme nabídnout komponenty s velmi zajímavým poměrem cena / výkon, tak skutečně špičkové komponenty evropské výroby, té nejlepší možné kvality.

Díky našim mezinárodním zkušenostem a softwarovému vybavení dokážeme elektrárny vyprojektovat zcela bez kompromisů na nejlepší možnou úroveň.

hb Solar CZ jako součást mazinárodní skupiny hb Solar: hb Solar Belgie a hb Solar Kanada se vždy snaží nabídnout svým zákazníkům dobrou kvalitu a vždy něco navíc.

Investice do fotovoltaické elektrárny

Investice do fotovoltaické elektrárny není zanedbatelná a při předpokládané životnosti 25 let a více se vyplatí investovat do kvality.

Na pohled malý rozdíl ve výnosnosti fotovoltaických panelů nebo v účinnosti měniče, event. ve ztrátách ve vedení dává v dlouhodobém použití velké rozdíly v přínosu investice pro majitele. Na trhu je dnes řada dodavatelů a mnohdy i zákazníků, pro které je hlavním kriteriem cena. Je známa řada případů, kdy se takový přístup uživatelům vymstil a potvrdila se platnost starého českého přísloví „Nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci“. Přesto nabízíme i alternativu s čínskými panely pro zákazníky, kteří preferují nízkou pořizovací cenu.


E-shop hb Solar

Brzy plánujeme spuštění našeho malého e-shopu.

Obchod


Obsah,