Obsah,


Obchod

Ruku v ruce s našimi partnery jako mezinárodní společnost

Jsme profesionálové v oblasti fotovoltaiky.


Scirocco

Montážní systém na ploché střechy

obrazek

Nový systém na ploché střechy s minimálním zatížením od hb Solar

Zvláštností v našem sortimentu služeb je nízkozátěžový systém SCIROCO, který byl vyvinut přímo naší společností. Tento produkt nabízí dlouho očekávané řešení instalace fotovoltaických zařízení s nízkou zátěží na ploché střechy bez nutnosti zasahovat do střešní krytiny.

Jak to funguje?

piktogram2Vzduch, který proudí okolo konstrukce, vytváří podtlakový efekt – sací účinek. Pro každou střechu nastavujeme systém individuálně v závislosti na okolí a normách větrné zátěže. Po celém světě je postaveno již více než 200MW fotovoltaických elektráren se systémem SCIROCO

 

Díky vlastnostem patentované konstrukce nemusíme do střechy vrtat, ani nadměrně zatěžovat.
Systém SCIROCO nabízíme jak montážním firmám, tak koncovým zákazníkům.

Bez vrtání a s minimální zátěží

 

obrazek-4

Podrobně – Na systému žáleží!

SCIROCCO_Modul_02

Patentovaný systém SCIROCO je montážní systém pro ploché střechy s absolutně nejnižším zatížením na m2, což umožňuje instalaci systému i tam, kde jiná řešení nelze použít. V klasických podmínkách lze na celou plochu střechy počítat zátež do 7kgna m2 včetně panelů.

Při vývoji systému SCIROCO byla také standartizovaná doba připojení součástí, což vede k ještě kratší době montáže. Nový patní profl umožňuje jiný úhel sklonu panelů, což zvyšuje flexibilitu. Kabely jsou položeny v hliníkovém profilu a jsou tak chráněny před UV zářením i fyzickým poškozením. Díky optimalizované konstrukci byla dosažena úspora materiálu a tím bylo docíleno dalšího snížení zátěže pro střechu.

IMG_6226xyz

Solární panel je připevněn jak k patnímu, tak k hřebenovému profilu. Stabilita konstrukce je navíc zajištěna systémem spojených podélných hliníkových profilů. Nový hb-systém SCIROCO dokáže ve srovnání s běžnými typy konstrukcí pro ploché střechy odolat prokazatelně výrazně většímu větrnému zatížení a posuvným silám. Díky tomuto nízkozátěžovému systému platí společnost hb Solar za odborníka a specialistu na efektivní využití plochých střech.


E-shop hb Solar

Brzy plánujeme spuštění našeho malého e-shopu.

Obchod


Obsah,